Regresje LBL

Co to jest regresja LBL?

Jeśli wierzycie, że żyjemy tu na ziemi wiele razy, to być może zadawaliście sobie pytanie, co się dzieje pomiędzy tymi życiami? Czy istniejemy, czy jesteśmy w zawieszeniu? A może nie ma żadnych przerw pomiędzy inkarnacjami, lub życie jakim żyjesz teraz zdarza się jednak tylko raz? No właśnie, jest wiele pytań na które trudno zdobyć odpowiedź. Najczęściej musisz wierzyć komuś. A może jest możliwe zdobycie własnych odpowiedzi? Sesja regresji, czyli cofnięcia się w czasie do okresu przed narodzinami może dać odpowiedzi na te, oraz na inne pytania. Jest okazją do poznania swojej Duszy, jej imienia, charakteru. Do rozpoznania innych, być może Bratnich Dusz, Duchowych Mistrzów. Do połączenia się z nieskończoną wiedzą Duszy i Absolutu. Do doświadczenia siebie, jako nieograniczonej Świadomości. Być może dowiesz się, po co tu przyszedłeś/przyszłaś i jaki masz cel na to życie. A może znajdziesz drogę rozwiązania aktualnych problemów, lub takich które ciągną się już bardzo długo.

I co najważniejsze w odróżnieniu od channeligu przekazywanego przez pośrednika, tutaj to Ty otrzymujesz odpowiedzi bezpośrednio!

Jeśli czujesz, że może to być coś dla Ciebie, przeczytaj poniżej listę najczęściej zadawanych pytań, a na samym dole znajdziesz link do tej nowej przygody!

Co to jest regresja LBL

LBL jest skrótem od angielskich słów live between lives, czyli życie pomiędzy życiami. W regresji LBL cofamy się w czasie do okresu przed narodzinami, pomiędzy inkarnacjami.

Do czego służy?

Dla mnie osobiście, regresja LBL jest potężnym narzędziem wglądu w samego siebie. Jest okazją do poznania swojej nieśmiertelnej Duszy, swoich Przewodników, a czasem nawet dotknięcia Źródła.

Najcenniejszy w tym jest fakt, że robisz to osobiście i to co zyskasz, pozostaje z Tobą na zawsze. Nikomu nie musisz wierzyć.

Jednym z doświadczeń regresji jest możliwość spojrzenie na siebie i swoje obecne życie z innej perspektywy. Owocem tego jest pokój wypływający ze zrozumienia sensu życia i doświadczeń, które nas spotykają.

Raz nawiązany kontakt z Duszą pozostaje podtrzymany także po sesji. Objawia się w pogłębionej intuicji, wewnętrznym głosie, poczuciu kierunku, celu i sensu życia.

Jak wygląda sesja regresji

Sesja odbywa się w stanie głębokiej medytacji przy zachowaniu pełnej świadomości i kontroli nad tym, co się dzieje. Sesję można przerwać w każdej chwili, choć trochę szkoda by było… Osoba poddawana regresji leży lub półleży zrelaksowana w wygodnej dla siebie pozycji.

Na sesję składa się:

  • wstępna rozmowa, gdzie omawiamy to, co będzie się działo oraz to czym chcemy się zająć;
  • wprowadzenie w stan wyciszenia, relaksacji;
  • właściwa regresja lbl;
  • powrót do tu i teraz oraz omówienie tego co się wydarzyło.

Cała sesja trwa zazwyczaj około 5 godzin.

Czego można się spodziewać

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, bo przede wszystkim można spodziewać się niespodziewanego.  Zapewne zostanie odnowiony bezpośredni, świadomy kontakt z własną Duszą. Możesz doświadczyć tego jak dusza myśli, czym się kieruje. Możesz poznać cel, jaki obrałeś/obrałaś sobie na obecną inkarnację. Być może poznasz jak brzmi imię Twojej Duszy, kto jest Twoim Duchowym Przewodnikiem, lub Bratnią Duszą. Być może doświadczysz momentu planowania obecnego życia i dzięki temu zrozumiesz jaki jest Twój cel.

Ale może też pojawić się wiele innych doświadczeń

W trakcie sesji możesz też zadawać dowolne pytania na które chcesz uzyskać odpowiedź.

Dla kogo

Dla każdego, kto pragnie poznać siebie, swoje wyższe Ja, Źródło, cel swojego życia, wytłumaczenie zachodzących w życiu wydarzeń, rozwiązanie problemów, lub po prostu chciałby się czegoś dowiedzieć.

Bardzo istotną kwestią jest intencja z jaką pochodzi się do regresji. Jest to proces głęboko duchowy i nie da się zafałszować intencji. Jeśli będzie wykonywana bez głębokiej potrzeby, ot tak sobie, nie wyjdzie.

Oprócz tego musisz być pełnoletni i mieć wolę wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.

Przeciwwskazania

Osoby ze schorzeniami psychicznymi i neurologicznymi.

Poza powyższym przeciwwskazaniem jest lęk przed taką sesją. Najlepiej najpierw zająć się lękiem, a potem przystąpić do regresji LBL

Czy regresja jest niebezpieczna?

Nie, nie ma żadnych niebezpieczeństw. Jako nieograniczona dusza, nie podlegasz żadnym zewnętrznym niebezpieczeństwom. Podczas sesji współpracujemy jedynie z istotami nam przyjaznymi, które chcą dla nas jak najlepiej.

Czy regresja LBL zastępuje wizytę u lekarza?

Regresja LBL nie zastępuje tradycyjnego leczenia. Jeśli takowego potrzebujesz, zgłoś się do odpowiedniego specjalisty.

Czy sesje trzeba powtarzać?

To zależy od Ciebie. Jest to niesamowita przygoda, więc niewykluczone, że zapragniesz tego doświadczenia jeszcze raz.

Czasem może się zdarzyć, że z racji blokad uniemożliwiających wejście w kontakt z Duszą pierwsza sesja będzie poświęcona właśnie usuwaniu tych blokad, a dopiero następna będzie właściwą regresją LBL.

Regresja wiekowa, do poprzednich wcieleń, czy LBL?

Rozróżniamy trzy główne rodzaje regresji:

  • regresja wiekowa w której cofamy się do wcześniejszych lat obecnego życia;
  • regresja do poprzednich wcieleń;
  • regresja lbl – do życia pomiędzy inkarnacjami.

Największą różnicą pomiędzy tymi regresjami jest to, że dwie pierwsze służą głównie rozwiązywaniu problemów powstałych w minionych latach lub wcieleniach. Dodatkowo regresja inkarnacyjna może być ciekawą przygodą.

Regresja LBL łączy zalety dwóch poprzednich z możliwością bezpośredniego kontaktu ze światem duchowym i odnalezienia odpowiedzi właśnie tam. Dlatego jest o wiele głębsza, a jej możliwości są o wiele pełniejsze.

Skype czy „na żywo”?

Oba warianty są możliwe.

Sesje poprzez Skype są wygodniejsze i możliwe niezależnie od odległości. Regresje online przebiegają dokładnie tak samo jak sesje bezpośrednie i nie wiąże się z nimi żadne ryzyko. Jeśli łączność w trakcie sesji zostanie przerwana, nie stanie się nic szczególnego, najwyżej wyjdziesz  z medytacyjnego trasu, lub być może zaśniesz na chwilę. Dokończymy po wznowieniu łączności lub umówimy się na inny termin.

Jeżeli jednak wolisz bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą, to na tradycyjną sesję regresyjną możesz umówić się ze mną w Toruniu i okolicach. 

Masz wiecej pytań?

Jeśli masz więcej pytań, skorzystaj proszę z formularza kontaktowego.

Umów sie na sesję

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, umów się na sesję.

Opinie uczestników regresji LBL

Poniżej przykładowa opinia wystawiona przez osobę poddaną regresji.

„REGRESING – był dla mnie cudowną podróżą w głąb swojego jestestwa. Poznałam nie tylko minione etapy swojego życia (dzieciństwo, okres płodowy) ale przede wszystkim czas przedurodzeniowy. Moje dotychczasowe spostrzeganie samej siebie uległo niewiarygodnej zmianie. Tak, jakbym nauczyła swój umysł słuchania duszy. W kontakcie z innymi osobami zwłaszcza o przeciwstawnych poglądach (religijnych, politycznych) wzbudzona jest tylko moja ciekawość, co chcą mi przekazać i tylko chcę zrozumieć ich sposób myślenia. Chociaż nie zgadzam się z ich przemyśleniami jestem na nich otwarta – akceptuje ich takimi jacy są i ich poglądy. Przestało mi przeszkadzać ich odrzucenie mnie – inaczej myślącej. Dla mnie najważniejsze stało się, jak Ja o nich myślę w kategoriach zrozumienia, akceptacji i życzliwości.
Sesja regresingu uświadomiła mi, jaki jest cel mojego życia – DOŚWIADCZANIE ŻYCIA WE WSZYSTKICH JEGO ASPEKTACH. Teraz to odkrycie pojmuję jako cel wszystkich ludzi, którzy nie są krzywdzeni w rozumieniu umysłu tylko doświadczani aby przyjrzeli się swoim reakcjom na dane wydarzenie. Czy nadal dla nich i dla mnie to zadawanie bólu fizycznego czy psychicznego to krzywdzenie czy tylko zdarzenie, które zachęca mnie do wybaczania sobie i innym podjętych decyzji, czy też zaczętych działań. Wgląd w inne wcielenie a zwłaszcza w czas między wcieleniami nauczył mój umysł odbierania PANA WSZELKIEGO STWORZENIA WE WSZECHŚWIECIE jako cudownej energii pełnej miłości, do której wracamy po każdej podróży na Ziemi. Nie czuję ani żalu, ani poczucia oszukania przez księży, którzy opowiadali mi o piekle czy czyśćcu. To są ich wyobrażenia, prawdy w które chcą wierzyć i mają do tego prawo. Ja mając prawo wyboru nadane od samego BOGA wybieram przeze mnie opisane spotkanie z MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ jaką jest BÓG. Każdej istocie na Ziemi życzę tej niesamowitej przemiany. „

M