Opinie

Jeśli zechcesz zamieścić swoją opinię, możesz uczynić to poniżej poprzez pozostawienie komentarza. Dziękuję!
Komentarze
 1. Tomku,
  Nie mam ziemskich słów, żeby Ci podziękować za to, co dla mnie zrobiłeś. A raczej zrobiliście. Ty i Ariel. Emocji, jakie przeżyłam, nigdy nie zapomnę. Sądzę, że wrócę jeszcze do Ciebie, gdyż spraw było zbyt wiele, żeby nad nimi się pochylić podczas jednej sesji. Podobno jestem silna, ale jednak nie dałam rady 🙂
  Pozdrawiam serdecznie. M.

 2. Do sesji regresyjnej podchodzilam z otwarta glowa i bez wiekszych oczekiwan ale efekty bardzo mnie zaskoczyly! Tomek zna sie na rzeczy, sprawnie wprowadzil w stan hipnozy a podczas sesji zadawal odpowiednie pytania, bez zbednych sugestii. Bardzo duzo mi to dalo do myslenia, po sesji jestem bardziej polaczona ze swoja intuicja i odtrzymalam odpowiedzi na pytania o ktorych nawet wczesniej nie pomyslalam.
  Jeszcze raz bardzo dziekuje Tomku!
  Mam nadzieje do uslyszenia 🙂

 3. REGRESING – był dla mnie cudowną podróżą w głąb swojego jestestwa. Poznałam nie tylko minione etapy swojego życia (dzieciństwo, okres płodowy) ale przede wszystkim czas przedurodzeniowy. Moje dotychczasowe spostrzeganie samej siebie uległo niewiarygodnej zmianie. Tak, jakbym nauczyła swój umysł słuchania duszy. W kontakcie z innymi osobami zwłaszcza o przeciwstawnych poglądach (religijnych, politycznych) wzbudzona jest tylko moja ciekawość, co chcą mi przekazać i tylko chcę zrozumieć ich sposób myślenia. Chociaż nie zgadzam się z ich przemyśleniami jestem na nich otwarta – akceptuje ich takimi jacy są i ich poglądy. Przestało mi przeszkadzać ich odrzucenie mnie – inaczej myślącej. Dla mnie najważniejsze stało się, jak Ja o nich myślę w kategoriach zrozumienia, akceptacji i życzliwości.
  Sesja regresingu uświadomiła mi, jaki jest cel mojego życia – DOŚWIADCZANIE ŻYCIA WE WSZYSTKICH JEGO ASPEKTACH. Teraz to odkrycie pojmuję jako cel wszystkich ludzi, którzy nie są krzywdzeni w rozumieniu umysłu tylko doświadczani aby przyjrzeli się swoim reakcjom na dane wydarzenie. Czy nadal dla nich i dla mnie to zadawanie bólu fizycznego czy psychicznego to krzywdzenie czy tylko zdarzenie, które zachęca mnie do wybaczania sobie i innym podjętych decyzji, czy też zaczętych działań. Wgląd w inne wcielenie a zwłaszcza w czas między wcieleniami nauczył mój umysł odbierania PANA WSZELKIEGO STWORZENIA WE WSZECHŚWIECIE jako cudownej energii pełnej miłości, do której wracamy po każdej podróży na Ziemi. Nie czuję ani żalu, ani poczucia oszukania przez księży, którzy opowiadali mi o piekle czy czyśćcu. To są ich wyobrażenia, prawdy w które chcą wierzyć i mają do tego prawo. Ja mając prawo wyboru nadane od samego BOGA wybieram przeze mnie opisane spotkanie z MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ jaką jest BÓG. Każdej istocie na Ziemi życzę tej niesamowitej przemiany.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *