Kontakt z drugą stroną…

Nie wiem czy ta oferta jest nadal aktualna i czy dostanę odpowiedź, ale przecież nie mam nic do stracenia. 😊 Od czego tu zacząć... Wydaje mi się że wszystko zaczęło się 10 lat temu gdy zmarła moja mama, miałam wtedy 17 lat. Odeszła w okresie gdy najbardziej jej potrzebowałam.

Pytanie.

Witam serdecznie Panie Tomku.
Nie wiem czy ta oferta jest nadal aktualna i czy dostanę odpowiedź, ale przecież nie mam nic do stracenia. 😊 Od czego tu zacząć… Wydaje mi się że wszystko zaczęło się 10 lat temu gdy zmarła moja mama, miałam wtedy 17 lat. Odeszła w okresie gdy najbardziej jej potrzebowałam. Chyba do tej pory nie mogę sobie z tym poradzić, zaakceptować. Bardzo ja kocham. Próbowałam nawet się z nią skontaktować poprzez medytacje które znalazłam w internecie, ale to tak nie działa.. Jestem zagubiona, nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem.. Cały czas czuję jakąś pustkę i nie mogę sobie z tym poradzić. To tak jakby moje życie stanęło w miejscu.. Jakbym miała jakąś blokadę.. Nie umiem tego dokładnie opisać. Bardzo bym chciał otrzymać od niej odpowiedź, radę co mam zrobić. Jeżeli jednak odpowiedź nie będzie od niej i pojawi się ktoś inny aby udzielić mi odpowiedzi to i tak będę bardzo wdzięczna za udzieloną pomoc. Z niecierpliwością i wdzięcznością czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam M.

Odpowiedź.

Moja Droga i Umiłowana Siostro!

Chciałbym bardzo, abyś przede wszystkim przyjęła do swego serca następujące słowa: śmierć nie istnieje. Nie ma oddzielenia, nie ma samotności.. To są jedynie pewne idee, których zapragnęliśmy doświadczyć i których jakże skutecznie tu na ziemi doświadczamy. To prawda, że odczuwasz smutek, samotność, zagubienie i to odczuwanie jest jak najbardziej realne, prawdziwe. Jednak przedmiot tego smutku nie jest realny. Nie jest realne to, że zostałaś sama. Nie ma nic bardziej fantastycznego jak myśl, że ktokolwiek mógłby odejść. Zresztą, spójrz w swoje serce i zobacz, czy w to wierzysz. Nie wierzysz, prawda? Ten czas, po śmierci matki jest polem, które się otworzyło, do pewnych doświadczeń, których chciałaś doświadczyć. Jednym z tych doświadczeń , będzie kontakt między wami po wydarzeniu, nazywanym śmiercią. Mówiąc dokładniej, macie ten kontakt cały czas, a to, czego doświadczysz to będzie jedynie uświadomienie sobie tego. Choć umysł może to interpretować jako coś nowego, niezwykłego, jako swego rodzaju łamanie zasad tego świata.

Bądź cierpliwa, zostaniesz poprowadzona. Ten świadomy kontakt będzie jedynie wierzchołkiem tego, czego możesz doświadczyć i poznać w tej drodze.

Zapewniam Cię też o ciągłej pomocy, którą masz tu z tej strony. Nawet nie wiesz, jak wiele istot w tej chwili kibicuje Tobie i dopinguje Cię do kolejnego kroku. Na końcu tej drogi będzie poznanie Kim na prawdę jesteś. Bez ograniczeń, bez zasłon.

Wiedz, że otrzymasz wszelką pomoc, jaka będzie potrzebna, jeśli o to poprosisz. Nie od razu wszystko zrozumiesz, ale sprawy będą się toczyły. Oczywiście Twój udział jest tu nieodzowny.

Pozostań z Miłości i do następnego spotkania.

Jeszua.

Jeden komentarz

  1. Witam serdecznie.
    Odnośnik do strony pozaczasem.pl znalazlam na forum w internecie. Wydaje mi się, że moja dusza chce się obudzić w pełni, czuję, że utknęłam i nie wiem jak ruszyć dalej. Może to jeszcze nie jest odpowiedni czas, może musze przerobić i zrozumieć lekcje, które przegapiłam lub mi umknęły z różnych powodów. Piszę tutaj bo chciałabym odbyć sesję hipnozy regresyjnej a nie widzę nigdzie w jaki inny sposób się skontaktować. Bardzo proszę o pomoc lub kontakt z kimś doświadczonym kto takie lekcje prowadzi.
    Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *