Dostrajanie się do wyższych wibracji

Pytanie

Co to znaczy, że ziemia zmienia swoje wibracje? Jak to się przejawia w wymiarze fizycznym planety? Czy jesteśmy zdolni to zauważyć? Czy nasze ciała mogą w jakiś sposób te zmiany odczuwać? W jaki? Czy podpowiedzielibyście jakiś dobry sposób, praktykę, na ten czas, coś co pomogłoby naszym ciałom dostrajać się do coraz wyższych wibracji ziemi?
Z góry dziękuję. P.

 
Odpowiedź

Witaj moja Droga Siostro!

Wiedz, że istota ludzka nie może nic dodać, ani nic spowodować swoim działaniem. Wszystko dzieje się poprzez intencje i przyzwolenie. I to jest tyko to i aż to, co możesz zrobić.
Dostrajać się do wyższych wibracji możesz jedynie poprzez bycie w Świetle połączone z pełnym pokoju wyrażeniem czystych intencji. To bycie w Świetle może być różnie wykonane, każdy może zrobić to na swój sposób. Możesz też nazwać to byciem w Miłości, lub zanurzeniem się w głębi swego Serca. Może to być też przypomnienie sobie, jak to jest odczuwać Miłość, Pokój, Radość.
I nie ma potrzeby dostrajać się do wyższych wibracji Ziemi, wszak jesteście połączone; funkcjonujecie razem. Wystarczy tylko pozwolić na to.
Czy wyższe wibracje Ziemi można jakość zaobserwować? Nie jest to dla Was łatwe. Wymaga dużej dozy uważności. Poznasz to po tym, że jest Ci łatwiej odczuwać Miłość, Radość, Pokój. Tak, każdy będzie to odczuwał inaczej, bo dla każdego jest to czymś innym. Przypomnij sobie, że to, co widzisz na zewnątrz jest odbiciem Twego wnętrza. W związku z tym szukanie znaków dookoła siebie jest jak patrzenie w lustro i dziwienie się, że odbicie porusza się razem ze mną.
Nie będzie obiektywnych znaków dla każdego. Jeśli chcesz widzieć Pokój, bądź Pokojem. Wtedy Twój Brat zarazi się tym Pokojem od Ciebie i Światło zacznie przebijać się także z jego wnętrza. Te podwyższające się wibracje Ziemi to nic więcej jak coraz mocniejsze Światło, które przebija się z coraz większej ilości Serc. A gdy zapalamy światło, wtedy bardziej widać to, co zostało jeszcze nieposprzątane. Stąd zdaje się Wam, że widzicie Miłość i lęk jednocześnie. Zapewniam Was, jeśli każdy w swoim sercu choć na chwilę przypomniałby sobie, czym jest Miłość, po lęku na Ziemi nie pozostałoby nawet wspomnienie.

Pozostań w Pokoju
Pozostańcie w Świetle
z Miłością – Jeszua.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *